Ділилися досвідом та визначали пріоритети

news-image
На базі Бурштинського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ та Рогатинської районної філії обласного центру зайнятості проведено семінар-нараду з директорами міських, районних, міськрайонних філій обласного центру зайнятості та директором Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Розпочав захід директор обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк, який поінформував про підсумки роботи за січень-квітень 2018 року та акцентував увагу на пріоритетних напрямах діяльності центру, а саме, наданні якісних послуг роботодавцям та профорієнтаційній роботі з учнівською молоддю.

Заступник директора Тарас Басюга звернув увагу на важливість інформування шукачів роботи та безробітних про можливості електронного кабінету безробітного та роботодавця.

Начальниками відділів обласного центру зайнятості Світланою Боднар, Оксаною Пашківською, Людмилою Сірко, Ігорем Сливінським та директором центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Марією Гопайнич проаналізовано надання послуг за кожним напрямом діяльності служби та звернуто увагу на впровадження нових форм роботи з безробітними, учнівською молоддю, роботодавцями.

Учасники семінару-наради побували на Дні гостинності Бурштинського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, де ознайомилися з професіями, яких навчають в закладі, взяли участь у майстер-класах, які проводили викладачі та учні. Також відбулася зустріч із директором коледжу Андрієм Козаком, де обговорено основі напрями співпраці щодо проведення профорієнтаційної роботи та можливості проходження профнавчання зареєстрованих безробітних на базі даного навчального закладу.

Окрім того, відбулася нарада за участю голови Рогатинської районної державної адміністрації Петра Білінського, під час якої директор обласного центру зайнятості надав інформацію про роботу служби зайнятості області, зокрема, щодо профорієнтації учнівської молоді. Особливу увагу було звернуто на тісній співпраці з роботодавцями, результатом якої є створення при кожній філії рад роботодавців. Також наголошувалося на важливості співпраці служби зайнятості з роботодавцями, організації громадських робіт та профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

16.05.2018 14:16