Держслужбовці Івано-Франківської ОДА долучилися до загальноміської толоки

news-image
У суботу в Івано-Франківську відбулася загальноміська толока, участь у якій взяли державні службовці, працівники органів місцевого самоврядування, жителі обласного центру.

Під час толоки упорядковано території парків та скверів, посаджено близько 3 тис. дерев та 2 тис. кущів, упорядковано понад 300 тис. м2 газонів та квітників. Ліквідовано 350 стихійних сміттєзвалищ та засмічень територій. Очищено від сміття близько 1400 тис. м2 берегів річок та інших водоймищ. Приведено у належний естетичний та санітарний стан 336,6 га прибудинкових територій, встановлювались нові та ремонтувались існуючі дитячі майданчики. Упорядковано 704 кладовища, 6 меморіальних комплексів, 95 братських могил та 278 місць почесних поховань.

Департаментом будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації проведено організаційні заходи для залучення працівників облдержадміністрації у заходах з прибирання територій. Участь у заходах взяли понад 300 працівників облдержадміністрації. Працівниками було здійснено прибирання і ліквідацію стихійних сміттєзвалищ на берегах річок Бистриця Солотвинська та Бистриця Надвірнянська, біля Німецького озера та інших територіях міста.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

15.04.2019 15:12