Державна продовольчо-зернова корпорація України розпочала форвардну програму

news-image
У Державній продовольчо-зерновій корпорації України стартувала програма закупівель зернових майбутнього врожаю 2019 року. В рамках цьогорічної програми планується закупити у сільгосптоваровиробників близько 360 тис. тонн зерна пшениці, кукурудзи та ячменю. Заплановано виділити 1,3 млрд гривень на авансування аграріїв.

Програма закупівель зерна майбутнього врожаю проходитиме у два етапи:

на першому етапі сільгосптоваровиробнику потрібно подати заявку на участь до регіонального відділу ДПЗКУ, сформувати необхідний пакет документів та укласти договір поставки безпосередньо у центральному офісі корпорації. Після підписання договору державна корпорація здійснює попередню оплату на поточний рахунок сільгосппідприємства у розмірі 3600 грн за одну тонну зерна з урахуванням ПДВ;

на другому етапі ДПЗКУ проводить остаточний розрахунок після передачі зерна у власність корпорації. 

Цьогоріч вартість коштів становитиме від 9,5 до 13 відсотків річних в залежності від кількості законтрактованого товару та базису поставки. Враховуючи те, що програма закупівель зерна майбутнього врожаю в ДПЗКУ проводиться вже не перший рік, корпорація пропонує додаткову знижку у розмірі 0,25 відсотків тим сільгосппідприємствам, які беруть участь у програмі два і більше років, а також додатково знижку у розмірі 0,25 відсотків отримують фермери при укладанні Аграрної розписки.

Маючи позитивні результати проведення форвардної програми протягом вже декількох років, фахівці Державної продовольчо-зернової корпорації України працюють над вдосконалення її умов, намагаючись надавати надійну державну підтримку дрібним та середнім сільськогосподарським підприємствам.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

08.11.2018 15:12