Держава і надалі фінансово допомагатиме сільськогосподарським товаровиробникам

news-image
Вчора під головуванням заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тараса Висоцького відбулася чергова онлайн-нарада з питань державних програм підтримки агропромислового комплексу у 2021 році. Участь у заході взяв директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Андріїшин.

Тарас Висоцький повідомив, що в поточному році продовжено дію постанов Кабінету міністрів України, до яких внесено відповідні зміни щодо здешевлення вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, здешевлення відсоткових ставок за залученими кредитами, фінансова підтримка фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів, тваринництва, садівництва та ягідництва.

У рамках заходу також розглянуто пропозиції областей до порядків використання коштів з державного бюджету за новими напрямками, виробництво гречки, виробництво картоплі та органічного виробництва.

Крім того,порушувалися проблемні питання, які виникають під час комунікації з Державною архітектурною будівельною інспекцією, а також щодо забезпечення регіонів бланками сертифікатів племінних (генетичних) ресурсів.

У департаменті агропромислового розвитку ОДА наголошують, що фінансова підтримка аграріїв з державного бюджету сприятиме розвитку аграрного сектору Прикарпаття, збільшенню обсягів виробництва сільськогосподарської продукції.

08.04.2021 10:12