Денис Шмигаль: В умовах подій на Сході держави необхідно популяризувати службу у Збройних силах України

news-image
Планове завдання щодо виконання осіннього призову в області виконано на 37 відсотків. Зокрема, із 460 осіб на службу у війська відправлено 170 призовників. Такі дані сьогодні під час наради під керівництвом голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля озвучив військовий комісар Івано-Франківського обласного комісаріату Володимир Ярмошук.

За словами комісара, у рамках осіннього призову до лав Збройних сил України відправлено 170 осіб: у Сухопутні війська – 32, Повітряні сили – 31, у частини центрального підпорядкування Генерального штабу ЗСУ - 62, інші військові формування – 45.

За результатами відбору та призначення призовників у команди, найефективніше провів роботу Богородчанський районний військовий комісаріат. Відсоток виконання із призову тут складає 92%. Найменше людей призвали до служби Тлумацький та Рожнятівський РВК.

 «Як свідчать результати роботи районних (міських) призовних комісій осіннього 2019 року призову, станом на 15 жовтня цього року, підлягає виклику на районні призовні комісії – 25 290 осіб, викликано – 4 703 осіб, - розповів Володимир Ярмошук. - Не з'явились на виклики комісаріатів 2 910 людей, що складає 62%».

«В умовах подій на Сході держави необхідно популяризувати службу у Збройних силах України та докласти всіх зусиль, щоб їх лави поповнили молоді люди, - зазначив Денис Шмигаль. - Щоб призвати людей на службу в ЗСУ, маємо змінити підходи до проведення призовної кампанії, зокрема, внести пропозиції до змін у чинному законодавстві».

21.10.2019 15:33