Денис Шмигаль: У співпраці України та Республіки Молдова є перспективи для розвитку та зростання

news-image
Сьогодні відбулася офіційна робоча зустріч голови обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Русланом Болбочаном.

Денис Шмигаль подякував молдовським партнерам за візит та зауважив: «Наша співпраця є багаторічною з певними напрацьованими традиціями. Переконаний, що є перспективи для розвитку та зростання».

«Хотів би підкреслити зацікавленість у розвитку традиційних дружніх стосунків між нашими країнами, а також на міжрегіональному рівні. Як відомо, є хороший політичний діалог між Україною та Республікою Молдова. Створено міцну платформу для його подальшого розвитку. Я впевнений, що ми й надалі будемо мати конструктивну й дієву співпрацю як у торгівельно-економічній галузі, так і в культурно-гуманітарній», - сказав Руслан Болбочан. 

Денис Шмигаль зазначив, що Івано-Франківщина  неодноразово приймала мистецькі колективи Молдови на міжнародних фестивалях Прикарпаття, а також запрошує їх взяти участь у мистецьких заходах цього року.

Під час зустрічі обговорено питання подальшої співпраці в культурній та гуманітарній сферах. Було зазначено, що партнерство з Республікою Молдова буде розвиватися та задекларовано необхідність співпраці в різних галузях економіки. Йшлося й про реалізацію низки спільних проектів інвестиційних програм розвитку інфраструктури.

Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан висловив глибоке переконання, що подальша всебічна  співпраця буде корисною як для України, так і для Молдови.

 

16.01.2020 13:43