Денис Шмигаль ознайомився із роботою одного з найбільших інвестиційних підприємств області ТОВ «Ґудвеллі Україна»

news-image
Понад 15 років на Івано-Франківщині працює одна із найбільших сільськогосподарських інвестиційних компаній в Україні ТОВ «Ґудвеллі Україна». Підприємство входить до групи «Goodvalley A/S» (Данія) та інвестується данським урядом, Міжнародною фінансовою корпорацію (МФК), «Аксельгард холдинг» (Том Аксельгаард), а також приватними данськими капіталовкладниками.

На сьогодні загальна сума інвестицій становить 2 млрд 661,3 млн грн. За час діяльності до бюджетів всіх рівнів компанія сплатила податків на загальну суму 808 млн 895 тис. грн. Робочими місцями підприємство забезпечило близько 750 жителів області.

Окрім того, компанія активно надає соціальну підтримку тим районам та селам, де веде свою виробничу діяльність, - а це села у Калуському, Галицькому, Тисменицькому та Рожнятівському районах. Загальна сума допомоги склала 15 мільйонів гривень.

Сьогодні у рамках робочої поїздки на Калущину голова облдержадміністрації Денис Шмигаль побував на ТОВ «Ґудвеллі Україна» та оглянув технічне оснащення компанії, зокрема, установки із виробництва біогазу.

«ТОВ «Ґудвеллі Україна» є одним із найбільших роботодавців і платників податків в області, а також провідним соціальним партнером, - зазначив Денис Шмигаль . – Ми переконалися у їхній стабільній діяльності та активній роботі щодо надання соціальної підтримки прикарпатським громадам. Окрім того, можемо стверджувати, що компанія приділяєте неабияку увагу екологічній ситуації в області, що є дуже важливим для Івано-Франківщини».

Під час поїздки було також обговорено проблемні питання компанії, що потребують вирішення на державному рівні, зокрема, щодо сприяння залучення інвестицій та розвитку підприємництва.

22.08.2019 18:10