Денис Шмигаль: Незважаючи на складний рік, у нас є хороші результати, і це завдяки праці прикарпатських аграріїв

news-image
Сьогодні в Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Із вітанням до аграріїв Прикарпаття звернулися голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій.

«Найперше хочу подякувати аграріям за важку, відповідальну, але дуже живу і благородну працю у сільськогосподарській галузі, яка в усьому світі є однаково важкою. Але це дуже благородний труд, який дає нам харчування – те, без чого ми не обійдемося, не виживе країна. І насправді, незважаючи на важкий рік, травневими дощами починаючи і закінчуючи осінньою посухою, у нас є хороші результати. І це завдяки вам», - наголосив Денис Шмигаль.

За високими показниками стоїть професіоналізм, щоденна праця, яка вимагає великої самовіддачі, любові до землі, знань, розуміння сучасних технологій, вміння керувати новітніми сільськогосподарськими механізмами. Тільки поєднавши це все воєдино, можна добитися вагомих результатів та ставити амбітні складні завдання на майбутнє – відзначали у своїх промовах управлінці.

Аграрний сектор Івано-Франківщини – це майже п’ята частина валового продукту Прикарпаття, майже третина експортного потенціалу області, це сучасні технології, інноваційні процеси, високий рівень заробітної плати і соціально-економічний розвиток прикарпатського села. Очільники області вручали кращим аграріям дипломи, пам’ятні подарунки, медаль «За заслуги перед Прикарпаттям», грамоти, грошові премії та квіти. Також обласна державна адміністрація подала кандидатури кращих аграріїв Прикарпаття для нагородження державними нагородами.

Попри несприятливі погодні умови, прикарпатські сільськогосподарські підприємства і фермери виростили й зібрали добрий урожай зернових та технічних культур, а це – понад 712 тисяч тонн зерна, що достатньо для забезпечення продовольчої безпеки регіону. Серед найуспішніших у розвитку аграрної галузі цьогоріч – Рогатинський, Галицький, Городенківський та Коломийський райони.

Для трудівників та ветеранів сільськогосподарської галузі підготували концертну програму, що додала мистецьких ноток у загальну атмосферу свята.

14.11.2019 17:20