Денис Шмигаль: Діти із проблемами опорно-рухового апарату потребують особливих умов під час освітнього процесу

news-image
Сьогодні голова облдержадміністрації Денис Шмигаль відвідав Черченський обласний навчально-реабілітаційний центр, який функціонує у Рогатинському районі.
На даний час в освітньому закладі навчаються 37 дітей із проблемами опорно-рухового апарату. Однак кількість діток із подібними проблемами є значно більшою, тож центр потребує добудови додаткового приміщення.
Корпус, в якому наразі проходить навчально-реабілітаційний процес, зданий в експлуатацію у 2011, а у 2015 році виготовлено проектно-кошторисну документацію щодо добудови другої черги закладу. 
Проектом передбачено забезпечити належними умовами ще 35 учнів.
«Діти із проблемами опорно-рухового апарату потребують особливих умов під час освітнього процесу, - зазначив Денис Шмигаль. – На кожного учня повинні бути забезпечені відповідні медико-санітарні норми. На сьогодні у закладі, де передбачено навчання для 21-ї дитини, навчаються 37 учнів. Тож мусимо знайти раціональне рішення і знайти фінансовий ресурс для завершення будівництва нового корпусу та забезпечення належними умовами для здійснення навчально-реабілітаційного процесу».
05.09.2019 11:17