День відкритих дверей одного з найбільших підприємств Прикарпаття

news-image
31 травня Івано-Франківською обласною службою зайнятості організовано проведення дня відкритих дверей ДП ВО «Карпати».

У заході взяв участь генеральний директор підприємства Дмитро Втерковський, директор обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк, директори філій та більше 200 безробітних із 10 районів області.

Мета заходу – ознайомлення шукачів роботи з процесом виробництва, умовами праці та актуальними вакансіями на даному підприємстві.

Василь Цимбалюк розповів про ситуацію на ринку праці Івано-Франківщини та послуги, які надає служба зайнятості роботодавцям, зокрема щодо підбору персоналу, організації профнавчання безробітних і незайнятих громадян на замовлення роботодавця.

«ДП ВО «Карпати» та служба зайнятості області є партнерами на ринку праці, які тісно співпрацюють вже багато років. Фахівці нашої служби роблять усе для того, щоб підібрати для даного роботодавця кваліфіковані кадри. ДП ВО «Карпати» є підприємством, що надає весь пакет соціальних послуг своїм працівникам», - наголосив керівник Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

ДП ВО «Карпати» - одне з найпотужніших ринкоутворюючих підприємств Прикарпаття, загальна кількість працюючих становить майже 4 000 осіб. У зв’язку з запуском нової лінії проекту Skoda Scala дане підприємство планує працевлаштувати ще понад 200 осіб.

Працівники підприємства ознайомили учасників заходу зі специфікою роботи, розповіли про актуальні вакансії, умови праці, соціальні гарантії та рівень заробітної плати на даному підприємстві. Учасники заходу відвідали цехи, де виготовляють кабельну продукцію до автомобілів: Mercedes-Benz A Class, Wolkswagen AG, Audi Q7, Porsche та Skoda.

До відома: за сприянням служби зайнятості в 2018 році укомплектовано 227 вакансій, в 2019 році – 226 вакансій даного підприємства.

04.06.2019 09:20