Делегація управління ДСНС в області переймала досвід американських колег міста Арлінгтона штат Вірджинія

news-image
В управлінні ДСНС в області відбулася прес-конференція начальника управління Володимира Чернецького для представників засобів масової інформації за результатами поїздки на стажування до міста Арлінгтон штат Вірджинія США.

За словами Володимира Чернецького, прикарпатські рятувальники мали можливість взяти участь в програмі обміну досвідом із управління надзвичайними ситуаціями в галузі пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту. Рятувальники відвідали  американських колег  і здійснили  стажування на базі пожежної частини № 5. Зазначимо, що поїздка відбулася у рамках проекту Асоціації міст побратимів Івано-Франківська та  Арлінгтона.

Володимир Чернецький розповів журналістам про стажування у американських колег. Зокрема зазначив, що під час перебування у США відбулося ознайомлення із рядом важливих питань організації та структури державної системи пожежно-рятувальної служби, оснащенням і принципами функціонування типового американського рятувального підрозділу.

Посадовець розповів про зустріч членів делегації із начальником департаменту пожежної охорони Джеймсом  Бонжано та американськими рятувальниками. «Спочатку делегація управління відвідала базу газодимозахисної служби, мала можливість побачити роботу  американських рятувальників у реальних умовах,  ознайомитися  з добре налагодженою  системою  пожежної безпеки», - повідомив Володимир Чернецький.

Також рятувальники відвідали тренувальну академію, де ознайомилися з структурою, навчальними місцями та обладнанням, відпрацювали навички на практичному тренажері із відкривання залізних дверей за допомогою спеціального обладнання пожежних. Взяли участь у інших практичних   вправах  – підйом  по сходовій клітці на 16 поверх будівлі, ознайомилися  з  роботою центру «911», відвідали практичний семінар.

Зазначалося, що за результатами стажування буде підготовлений проект  із пропозиціями щодо впровадження позитивного досвіду американських колег в систему  Служби  порятунку  «101».

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

12.10.2017 09:11