Центри зайнятості області на шляху до сучасної сервісної служби

news-image
Під головуванням директора обласного центру зайнятості Василя Цимбалюка відбулася нарада з керівниками та фахівцями міських, районних, міськрайонних філій обласного центру зайнятості, директорами, заступниками директорів, начальниками та фахівцями відділів надання соціальних послуг, організації працевлаштування населення та взаємодії з роботодавцями Болехівського міського, Долинського, Тлумацького, Тисменицького районних центрів зайнятості.

Василь Цимбалюк підбив підсумки діяльності служби зайнятості області за січень-жовтень 2017 року та окреслив ключові завдання на найближчий час. Посадовець підкреслив, що служба зайнятості реформується у відповідності до вимог часу, результатом реорганізації має стати її перетворення у сучасну сервісну установу з високим рівнем довіри клієнтів, соціальних партнерів, громадськості.

Заступник директора обласного центру зайнятості Тарас Басюга поінформував про організацію роботи міських, районних, міськрайонних філій обласного центру зайнятості в умовах реформування.

Розглядалися питання стану ринку праці на Прикарпатті за січень-жовтень 2017 року, напрямків діяльності в сфері працевлаштування громадян, які шукають роботу, та зареєстрованих безробітних, особливості організації професійного навчання зареєстрованих безробітних в умовах реформування служби зайнятості, напрямки профорієнтаційної роботи з зайнятим та незайнятим населенням, основні точки посилення співпраці служби зайнятості з роботодавцями, стан висвітлення в засобах масової інформації питань державної служби зайнятості.

Начальник відділу роботи з персоналом Лілія Крива детально зупинилася на питаннях роботи працівників при реорганізації міських, районних, міськрайонних центрів шляхом приєднання до обласного центру зайнятості. Про запобігання та виявлення корупції обласного центру зайнятості доповів Олег Кричун. Він поінформував про дотримання вимог антикорупційного законодавства в період реформування та реорганізації.

Учасники наради обмінялися досвідом, обговорили невідкладні завдання щодо оперативного реагування на сучасні виклики ринку праці та підвищення рівня зайнятості населення.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

14.11.2017 14:12