Аграрії області взяли участь у семінарі щодо застосування європейських підходів до розвитку сільських територій

news-image
Днями у Львові відбувся навчально-практичний семінар «Державна політика в галузі розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні. Застосування європейських підходів до розвитку сільських територій в українському контексті. Вивчення та поширення кращих практик в Україні». Учасниками семінару стали представники п’яти областей Західної України, в тому числі, керівництво департаменту агропромислового розвитку ОДА із групою прикарпатських фахівців у галузі сільського господарства.

Директор департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Мінагрополітики України Андрій Стефанович розповів присутнім про основні напрями державної політики з сільського розвитку, перспективи формування агро-рекреаційних кластерів на селі. Обговорювалося питання розвитку сільськогосподарських кооперативів у сучасних умовах, організації на їх базі прибуткового бізнесу з урахуванням регіональних особливостей.

Учасники заходу вчилися писати проекти для залучення донорського фінансування на розвиток сільських територій та кооперативів. Вони також відвідали господарства Львівщини, які є лідерами галузі, де безпосередньо мали можливість поспілкуватися з їх власниками та отримати практичні поради.

Напрацьовані на семінарі матеріали будуть використані для розробки та реалізації проектів сталого розвитку сільського господарства та сільських територій Прикарпаття.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

20.03.2017 16:05