Аграріії Городенківщини приділяють увагу соціально-економічному розвитку краю

news-image
Вчора під час перебування голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука на Городенківщині було обговорено ряд важливих питань, серед яких головним є соціально-економічного розвитку краю.

На його думку сталий економічний розвиток району сприятиме вирішенню ряду завдань місцевого значення, таких як активізація інвестиційної діяльності, створення нових робочих місць, додаткових виробничих потужностей та, як наслідок, покращення добробуту та рівня життя населення.

Громади добиваються і ведуть справжню конкуренцію за інвестора. І це те, чого потребує Україна – створення на своїх територіях нових робочих місць. Про це говорилося на Раді регіонального розвитку за участі Президента України Петра Порошенка, яка відбулася 19 березня у м. Коломиї.

Своєю чергою, депутат обласної ради, керівник ППА «Вільхівці» Іван Приймак розповів про будівництво нового приміщення на території елеваторного комплексу, яке призначене для зберігання зерна. Він зазначив, що до кінця цього року його зведення  буде завершено. І.Приймак переконаний, що це дасть змогу більш якісно та у комфортних умовах виконувати роботу, адже потрібно дотримуватися всіх стандартів і вимог для отримання позитивних результатів, тим самим підтримувати високий рівень розвитку агропромислового комплексу та підвищення конкурентоспроможності сільськогосподарської продукції.

Він додав, що планується до кінця цього року запустити третю чергу елеваторного комплексу. Також проводиться реконструкція тракторної бригади за новим сучасним методом у с. Вільхівці. Іван Приймак зауважив, що це дасть змогу підняти соціально-економічний розвиток Городенківського району та забезпечить великою кількістю нових робочих місць.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

27.03.2019 10:12