Прес-конференція О.Турчака

Прес-конференція О.Турчака

Прес-конференція О.Турчака

14:04 25.07.2003

Відділ з питань взаємодії із засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні перший заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації О.Турчак, заступнки голови облдержадміністрації І.Зварич та Б.Костюк провели прес-конференцію для місцевих ЗМІ.

О.Турчак ознайомив журналістів з рішенням КМУ за результатами виїзного спільного засідання Урядового комітету соціального, науково-технічного та гумантарного розвитку, розширеної колегії Івано-Франківської облдержадміністрації, керівників центральних органів виконавчої влади, яке відбулося 10 червня 2003 року. Він також зосередив увагу на ситуації з цінами на хліб, борошно, крупи та цукор. О.Турчак зазначив, що підстав для підняття цін та створення ажіотажу не було. О.Турчак повідомив, що ціни на основні види хліба в області стабілізувалися та запевнив, що вони не будуть підняті.

І.Зварич зазначив, що облдержадміністрація працює над погашенням заборгованості з заробітної плати працівникам виробничої сфери. Журналістам також повідомили, що в області стовідсотоково погашена заборгованість з заробітної плати працівникам бюджетних установ всіх рівнів.

25.07.2003 14:04