Новорічне звернення Президента України до народу

Новорічне звернення Президента України до народу

Новорічне звернення Президента України до народу

„Створено всі політичні умови, щоб поліпшувалося економічне життя кожного українця” – ці слова стали лейтмотивом Новорічного звернення Президента України Л.Кучми 31 грудня 2002 року до українського народу.

„У році, що минає, - підкреслив глава держави, - вперше за весь час незалежності України - нарешті створено прозору і зрозумілу кожному з Вас систему влади: ви обрали депутатів, депутати сформували більшість, більшість сформувала Уряд.

Маю сказати: ми витратили неприпустимо багато часу для досягнення такої ясності. Але тепер, коли ми її таки досягли - маю надію, що нарешті припиниться вічне українське перекидання політичного м'ячика: всі щось роблять і ніхто ні за що не відповідає.

Відтепер ті, кого обрали Ви і хто сформував Уряд, більше не зможуть сказати: ми не маємо до цього Уряду ніякого відношення. Адже це - їх Уряд.

Відтепер більшість та її Уряд більше не зможуть кивати в бік Президента - мовляв, не дає працювати. Президент буде втручатися - коли у цьому виникатиме політична необхідність - але основна відповідальність лежить на більшості та на її Уряді”

Головне управління інформаційної політики Адміністрації Президента України

15:22 02.01.2003

02.01.2003 15:22