До уваги журналістів! Приймаються творчі роботи на здобуття обласної премії в галузі журналістики імені Богдана Бойка!

Премія встановлюється у таких номінаціях: - за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації та інтернет-виданнях у сумі 11 тис. грн; - за кращий твір у сфері радіомовлення – 11 тис. грн; - за кращий твір на телебаченні – 22 тис. гривень.

Зауважимо, що цією обласною нагородою відзначаються оригінальні творчі набутки журналістів, оприлюднені впродовж останнього року у засобах масової інформації. Цією нагородою відзначаються творчі набутки журналістів, які утверджують гуманістичні ідеали та духовність українського народу, показують історичні витоки народу з національною самобутністю і свідомістю, служать ідеалам демократизму суспільства та спрямовані на розвиток державотворення в Україні.

Особам, удостоєним премії, вручається диплом «Лауреат премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики» та грошова винагорода.

На здобуття премії подаються:

- клопотання або заява учасника конкурсу про присудження премії з короткою характеристикою публікації (роботи);

- примірник публікації (роботи) на матеріальному та електронному носієві з підтвердженням його оприлюднення;

- копія паспорта громадянина України, а у разі висунення на здобуття премії колективу – копії паспорта громадянина України кожного члена колективу, копію реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Положення (зі змінами) про обласну премію імені Богдана Бойка в галузі журналістики розміщено за посиланнями на офіційному веб-сайті облдержадміністрації http://www.if.gov.ua/files/image1408628745.pdf , http://www.if.gov.ua/files/uploads/99%20116%20p_2018.pdf

Зауважимо, що у відповідності до протокольного рішення (п.п. 17.1 Положення про обласну премію імені Богдана Бойка в галузі журналістики) конкурсної комісії термін подання робіт - до 1 травня 2021 року.

Документи про присудження премії подаються за адресою 76018, м. Івано-Франківськ, Грушевського, 21, управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА (з позначкою «на здобуття премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики»).

Надсилати  також  електронні версії клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору  (у форматі Word)  та конкурсної роботи управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА на електронну адресу alena.cheri@gmail.com

Для консультацій з приводу подання конкурсних матеріалів звертатись за номером 0965554343 (м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, восьмий поверх, к. 804).

 

05.04.2021 15:27