Представники облдержадміністрації обговорили з підприємцями питання роботи в умовах адаптивного карантину

news-image
Сьогодні робоча група Івано-Франківської обласної державної адміністрації під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Ярмольського зустрілась із представниками ініціативи #SaveФОП.
Під час зустрічі обговорили питання роботи бізнесу в умовах пандемії, зокрема, адаптивного карантину. Андрій Ярмольський пояснив, що облдержадміністрація усвідомлює складність ситуації, в якій опинились підприємці, тому надалі продовжуватиме співпрацю з ними, щоб допомогти мінімізувати втрати.
 
Також перший заступник голови облдержадміністрації наголосив, що ситуація з поширенням COVID-19 в Івано-Франківській області вирівняється, тому Прикарпаття наближається до виходу з «червоної зони». Спільно з підприємцями область розглядатиме варіанти поступового виходу зі строгого карантину, коли це стане можливим.
 
«Ми разом з ФОПами розуміємо, що карантин - єдиний спосіб розірвати ланцюги поширення хвороби. Але також бачимо, що різні обмеження мають свій вплив на ситуацію: є дієвіші, а є менш дієві. Крім того, масштаб бізнесу теж важливий, бо в малих торгових точках невисокі показники відвідування. Тому це також слушне питання для подальших спільних напрацювань», - сказав Андрій Ярмольський.
 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

24.03.2021 21:35