До уваги малих і середніх виробничих підприємств!

В Україні діє міжнародна програма «Європейський союз для довкілля» (EU4Environment), яка допомагає шести країнам Східного партнерства (Азербайджану, Білорусії, Вірменії, Грузії, Республіці Молдова та Україні) зберегти свій природний капітал і підвищити екологічний добробут населення, підтримуючи діяльність із захисту довкілля, демонструючи і відкриваючи можливості для більш «зеленого» зростання, а також імплементуючи механізми для кращого управління екологічними ризиками та впливами.

EU4Environment фінансується ЄС та реалізується консорціумом міжнародних партнерів, включаючи Організацію з економічної співпраці та розвитку (OECO), ООН з промислового розвитку (ЮНІДО), ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП), Європейську економічну комісію ООН (ЄЕК ООН) та Світовий банк.

Реалізація програми EU4Environment на обласному рівні сприяє виконанню «Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки», що розроблена відповідно до Цілей сталого розвитку України до 2030 року, затверджених Указом Президента України від 30.09.2019 № 722.

Програма розрахована на малі та середні виробничі підприємства та передбачає підтримку для отримання ними пакету, який включає:

  • розробку заходів з підвищення ефективності використання ресурсів, зменшуючи при цьому відходи, викиди та стоки;

  • тренінг за РЕЧВ-тематикою для персоналу на набуття нових знань;

  • отримання міжнародного сертифікату та промоматеріалу.

 

Контактна особа:

координатор Центру ресурсоефективного та чистого виробництва у Західному регіоні – Володимир Попович;  

тел. +380-67-370-78-56,  e-mail: v.popovych@recpc.org .

 

 

02.03.2021 09:22