Андрій Бойчук провів засідання оперативного штабу з подолання наслідків стихії

news-image
За прогнозованою інформацією Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології очікується суттєве погіршення погодних умов.
У зв’язку із цим, під керівництвом голови обласної державної адміністрації Андрія Бойчука відбулося засідання регіонального оперативного штабу із реагування на погіршення погодніх умов на дорогах області. 
 
Участь у заході взяла заступниця голови ОДА Світлана Онищук, начальник управління ДСНС в області Володимир Чернецький, директор ДП «Дороги Прикарпаття» Андрій Сазонов, начальник Служби автомобільних доріг в області Василь Буджак та заступник начальника головного управління Національної поліції в області Василь Хомин.
 
Йшлося про забезпечення роботи в посиленому режимі відповідних служб, належну організацію роботи задля уникнення надзвичайних ситуацій на дорогах області у зв’язку  із погіршенням погодніх умов.
 
«Ми маємо скоординувати роботу комунальних та автодорожніх установ, при потребі залучити додаткові засоби та механізми задля своєчасного реагування на можливі виклики. Через напружену ситуацію з COVID-19 ще критичніше стоїть питання проїзду дорогами, в тому числі для карет швидкої медичної допомоги. Робота органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, усіх служб має бути злагодженою. В області є найбільш проблемні місця та існує  потреба у концентрації саме там необхідної техніки. Маємо забезпечити реалізацію  усіх необхідних заходів щоб мінімізувати незручності для жителів області та забезпечити безпечні умови для всіх громадян, які сьогодні знаходяться на теренах Прикарпаття», - наголосив Андрій Бойчук.
 
Слід відзначити, що найбільш складна ситуація зараз на тлумацькому та городенківському напрямках, куди перебазовується відповідна техніка. За дорученням голови ОДА працівники управління ДСНС в Івано-Франківській області перейшли на посилений режим несення служби, в місто Городенку перебазовують техніку підвищеної прохідності, зокрема, снігоболотохід «Богун».
Також у районах з найскладнішою ситуацією створено додаткові групи реагування з особового складу поліції.
 
 

08.02.2021 21:38