Андрій Бойчук: Боротьба з COVID-19, децентралізація та постійна комунікація з громадами, «Велике будівництво» – найперші пріоритети моєї роботи

news-image
Сьогодні під час онлайн-наради із керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, головами райдержадміністрацій, територіальних громад і представниками громадських організацій Прикарпаття відбулося представлення новопризначеного голови обласної державної адміністрації Андрія Бойчука. Зазначимо, що відповідний Указ № 585/2020 про призначення Глава держави підписав 24 грудня цього року.

Привітав нового очільника Івано-Франківщини голова обласної ради Олександр Сич. Він побажав Андрію Бойчуку успішної роботи на благо Прикарпаття.

Своє чергою новопризначений голова обласної державної адміністрації подякував за виявлену довіру у керівництві областю та окреслив основні напрямки своєї роботи.

«Стратегічний розвиток Прикарпаття стане пріоритетом у моїй діяльності на посаді голови обласної державної адміністрації. Це, зокрема, стосується завершення реформи децентралізації влади, реалізації Національної програми «Велике будівництво», налагодження транспортного сполучення області з іншими регіонами, а саме, продовження будівництва автодоріг та мостів», - наголосив Андрій Бойчук.

Очільник Івано-Франківщини також зосередив увагу на забезпеченості закладів охорони здоров’я кисневими концентраторами та консолідації всіх зусиль задля боротьби із коронавірусом. Наголошувалося, що задля вирішення ряду проблемних питань в області слід налагодити конструктивну взаємодію між усіма рівнями влади, бізнес-середовищем та територіальними громадами. Саме тісна комунікація, на переконання Андрія Бойчука, допоможе розкрити потенціал області, залучити інвестиції, призупинити відтік кваліфікованих кадрів за кордон.

28.12.2020 11:15