Щодо проведення ІІ етапу опитування власників та керівників малих та середніх підприємств України

Платформа SheExports у партнерстві з дослідницькою компанією Gradus Research та аналітичним центром Advanter Group на замовлення Офісу з просування експорту України, запускає ІІ етап дослідження Business Index. Це системне опитування власників та керівників малого та середнього бізнесу, з метою виявлення впливу наслідків економічної кризи, пандемії COVID-19 та очікувань на 2021 року. Дослідження передбачає три етапи опитування і буде фіналізоване до кінця 2020 року.

Результати дослідження будуть передані Кабінету Міністрів України, профільним Міністерствам та іншим державним установам для врахування при плануванні програм державної підтримки та інших заходів стимулювання розвитку МСБ в Україні та для розробки Національної економічної стратегії України 2030, що готується Кабінетом Міністрів України спільно з Центром Економічного Відновлення.

Компанії, що візьмуть участь у дослідженні, отримують доступ до повного аналітичного звіту за результатами проведених опитувань до кінця 2020 року.

Серед учасників II етапу опитування також буде проведена бізнес-лотерея з можливістю безкоштовно отримати один з наступних сервісів: стратегічну сесію для бізнесу з доктором економічних наук, генеральним директором Advanter Group Андрієм Длігачем; Експрес-дослідження для бізнесу від компанії Gradus Research; Консультацію від експертів платформи SheExports. Переможців буде обрано після завершення другої хвилі дослідження випадковим чином (через систему random.org).

Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу долучитися до опитування за посиланням https://web.gradus.app/business (компанії, які вже брали участь у попередньому етапі дослідження, можуть використовувати ті ж логін та пароль.), або ж відправивши листа на e-mail: info@gradus.app.

02.12.2020 10:13