Конкурс кращих безпечних туристичних об'єктів України #SafeTravels

ГС «Національна туристична організація України» в партнерстві із Всесвітньою радою з подорожей і туризму презентують серію протоколів для відповідального бізнесу сфери туризму України з метою ефективного пом'якшення наслідків пандемії COVID-19 та запроваджують особливу відзнаку «SafeTravels».

Отриманий знак безпечності «SafeTravels» гарантує дотримання всіх вимог соціальної дистанції та забезпечує необхідними засобами захисту, підвищить інформаційну активність, виокремить об’єкт серед інших та сприятиме поступовому поверненню туристів до подорожей в умовах пандемії COVID-19.

Використання бізнесом спеціально розробленого міжнародного знаку «SafeTravels» дозволяє туристам впізнавати локації, атракції та компанії по всьому світу як такі, що пройшли стандартизацію, прийняли і виконують глобальні протоколи охорони здоров’я та гігієни задля того, щоб туристи мали змогу подорожувати безпечно.

Участь у проєкті можуть взяти туроператори, заклади розміщення, аеропорти, туристичні атракції та суб’єкти роздрібної торгівлі.

Для отримання знаку «SafeTravels» потрібно за посиланням http://www.ntoukraine.org/safetravels_ua.html ознайомитися з умовами участі та заповнити необхідні форми.

26.11.2020 10:16