Вербінар на тему: «Спрощення доступу до кредитування для підтримки та розвитку експортного потенціалу, нарощування експортних можливостей та розширення можливостей виходу на нові ринки»

Фахівці Укрексімбанку, Експортно-кредитного агентства та Офісу з просування експорту України запрошують взяти участь у вербінарі на тему: «Спрощення доступу до кредитування для підтримки та розвитку експортного потенціалу, нарощування експортних можливостей та розширення можливостей виходу на нові ринки».

Під час вебінару будуть розглянуті практичні кейси фінансування українського експорту, які стали можливі в рамках укладеної 16 листопада угоди про співпрацю Укрексімбанку та Експортно-кредитного агентства. Також Ви зможете отримати фахові консультації з актуальних питань фінансування зовнішньоекономічної діяльності.

Вебінар відбудеться 19 листопада 2020 року о 13:00 за посиланням: https://cutt.ly/2g6da3E.

Контактна особа: Зрайко Зоряна (0508428099).

Механізм фінансової підтримки 

АТ «Укрексімбанк» пропонує кредити на фінансування експорту (передекспортне фінансування) із забезпеченням у формі страхового покриття від українського Експортно-кредитного агентства (ЕКА). Страхове покриття ЕКА відіграє роль основного забезпечення банку від ризиків неплатоспроможності позичальника через неотримання/недоотримання платежів за зовнішньоекономічним контрактом.

Основні умови кредитування :

- потенційні позичальники – підприємства-резиденти, які здійснюють або планують здійснювати експортну діяльність;

- мета – фінансування оборотного капіталу для виробництва продукції, реалізації послуг експортного призначення в рамках зовнішньоекономічного контракту (проекту);

- валюта – гривня;

- строк – до 12 міс.;

- сума – до 5 млн грн;

 

Забезпечення:

- страхове покриття ЕКА на суму до 85% кредиту/ліміту кредитної лінії та процентів за 3 міс.;

- майнові права за експортним контрактом та додаткова застава залежно від рівня кредитоспроможності позичальника.

Об’єкти експорту, прийнятні для фінансування:

- роботи, послуги українського походження;

- товари українського походження – товари, що повністю вироблені або піддані достатній переробці в Україні відповідно до критеріїв, установлених Митним кодексом, та з врахуванням сфер підтримки, визначених Законом України від 20.12.2016 № 1792-VIII.

Переваги для експортера:

- зменшення вимог щодо забезпечення за кредитом;

- прискорення процедури прийняття рішення.

18.11.2020 15:29