Євген Фербей: Незважаючи на пандемію коронавірусу, в Україні споруджуються школи, дитсадки та спортивні комплекси

news-image
Сьогодні свято у громади села Гринівці Тлумацької ОТГ. Тут на території філії Тлумацького ліцею, у якій навчається 75 учнів, відкрили дошкільне відділення. У 2020 році цей об’єкт був відібраний обласною комісією і включений в програму Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

В урочистому відкритті  реконструйованого дитячого садочка взяв участь заступник голови облдержадміністрації Євген Фербей.

«Сьогодні ми відкриваємо  уже четвертий  такий об’єкт, левова частка коштів  для цього виділена з Державного бюджету. Програма Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» - це та ініціатива, яка дасть нове дихання галузям освіти, фізичної культури і спорту, створить умови для гармонійного розвитку наших дітей, - зазначив у своєму виступі посадовець. - Сьогодні свято завітало до вашої громади. Справді приємно, що навіть у цей нелегкий час світової пандемії коронавірусу,  в Україні будуються дороги, споруджуються школи, садки та спортивні комплекси, що ми не стоїмо на місці, а розвиваємося і рухаємося вперед».

Євген Фербей висловив переконання, що до кінця поточного року  зобовязання в рамках програми «Велике будівництво» в області будуть виконані в  повному обсязі.  Також він передав  для потреб  дитячого садочка ноутбук.

Додамо, що в ході реконструкції універсального двоповерхового блоку школи  загальною площею 500 кв.м приміщення під садок  перебудовано відповідно до сучасних вимог.  Тут встановлено енергозберігаючі вікна, змонтовано  внутрішні системи  електро-, водо-, теплопостачання, утеплено фасад. Садочок укомплектовано меблями, обладнанням та інвентарем. Загалом  кошторисна вартість обєкта складає 12,4 млн грн. Заклад розрахований  на  50 діток. Наразі, на зарахування до дитячого садочка подали заяви  батьки 21  дитини.

В урочистостях взяли участь народний депутат України Ігор Фріс, керівники району, ОТГ,  батьки та діти села  Гринівці.

Детальніше про хід спорудження об’єктів в Івано-Франківській області за проектом «Велике будівництво» за посиланням https://t.me/budivnyctvo

 

16.11.2020 17:11