Як продавати за кордон, щоб заробляти у 5 разів більше ніж в Україні: безкоштовний курс про відкриття онлайн магазинів на Amazon, ETSY, Shopify та eBay

21 жовтня 2020 E-Export school від Укрпошти та Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запустили серію освітніх роликів про можливості торгівлі на міжнародних інтернет-майданчиках: Amazon, ETSY, Shopify та eBay.

Освітній курс складається з 5 блоків навчальних відео та коротких довідників, які можна буде знайти на Facebook сторінці E-Export school від Укрпошти https://www.facebook.com/e.export.school. У самих відео герої, які вже відкрили власну справу, коротко розказують про відкриття нового магазину на світових майданчиках онлайн торгівлі. Перші 3 блоки доступні онлайн для всіх охочих на YouTube каналі Укрпошти:

Також багато корисної інформації для експортоорієнтованих підприєців міститься в покроковому довіднику з рекомендаціями «E-export. Як розпочати бізнес з України: юридичні, податкові та митні аспекти» (https://www.ukrposhta.ua/doc/shipping-outside-ukraine/dovidnyk-export-18052020.pdf).

З 29 вересня Укрпошта запустила E-export talks – серію щотижневих онлайн-вебінарів з експертами про онлайн-експорт. За попередньою реєстрацією участь у вебінарі безкоштовна. Зареєструватись можна за посиланням https://bit.ly/3pfPjKu.

Додаткова інформація за тел. +38 095 21 58 346, e-mail: ivashchenko-yf@ukrposhta.ua – Юлія Іващенко, менеджер з комунікацій та координації проектів відділу зовнішніх комунікацій АТ «Укрпошта».

 

10.11.2020 13:55