Онлайн-фестиваль «Сторінками української книги»

  

До Дня української писемності та мови в Івано-Франківську розпочався онлайн-фестиваль «Сторінками української книги 2020»

 

 Ольга Деркачова «Український правопис. Ціна питання»

У програмі цьогорічного онлайн-фестивалю «Сторінками української книги» представлено лекторій Ольги Деркачової «Український правопис. Ціна питання».

Ольга Деркачова – докторка філологічних наук, професорка кафедри педагогіки початкової освіти Педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, членкиня Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України, успішна сучасна письменниця, член експертної ради з питань книговидання при обласній державній адміністрації. 

Вона лауреатка міської літературної премії імені Івана Франка за книгу «Синдром підсніжника» та обласної літературної премії імені Василя Стефаника за книгу «Крамниця щастя». У цьому році за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня. 

 

 

 

 

Василь Карп’юк «Олекса Довбуш. Таємниця сили»

У цьому році у видавництві «Дискурсус» вийшла книга «Олекса Довбуш. Таємниця сили». Цей видавничий проект визнано переможцем конкурсу у номінації «Дитяча література» та надруковано за кошти обласного бюджету. В рамках онлайн-фестивалю «Сторінками української книги» пропонуємо презентацію автора книги Василя Карп’юка.

 

 

 

 

У цьому році у бібліотеки Прикарпаття надійде «Правописний словник» Григорія Голоскевича, який надруковано у львівському видавництві «Апріорі» на виконання регіональної цільової програми підтримки книговидання.

Упорядником видання є Олександра Сербенська – українська мовознавиця, заслужена професорка кафедри телебачення і радіомовлення Львівського національного університету ім. Івана Франка, академік НАН України, дійсний член Наукового товариства ім. Т.Шевченка. Автор понад 200 публікацій з питань української термінології, культури української мови, лінґводидактики, франкознавства, зокрема словників, посібників, монографій. Народилася у 1929 році.

До вашої уваги роздуми Олександри Сербенської щодо українського слова, ролі книги в житті людини, необхідності збереження наукових надбань великих українців.

 

 В рамках онлайн-фестивалю "Сторінками української книги" вашій увазі презентація доктора історичних наук, професора, завідувача кафедри теорії та історії держави і права Навчально- наукового юридичного інституту ПНУ ім Стефаника, члена експертної ради з питань книговидання Сергія Адамовича. Він розповідає про нові книги, які надруковані в рамках обласної програми на вшанування Року депортацій українців у ХХ століття

 

 

03.11.2020 16:00