Відео-конференція для експортоорієнтованих підприємств області за участю керівництва МЗС України, Ради експортерів та інвесторів при МЗС України та облдержадміністрації

З метою надання сприяння українському бізнесу у виході на ринки іноземних країн Міністерство закордонних справ України запроваджує низку заходів, спрямованих на зміцнення механізмів взаємодії з представниками вітчизняних ділових кіл, серед яких проведення в регіонах відео-конференцій за участю представників ділових кіл, керівництва МЗС та обласних державних адміністрацій. На такому заході обговорюватимуться перспективи виходу вітчизняних товаровиробників на зовнішні ринки збуту або їх розширення, можливі проблемні питання, а також налагодження прямих контактів із закордонними дипломатичними установами України.

Відео-конференція такого формату в нашій області буде організована в найближчий час. Задля її належної підготовки потенційним учасникам необхідно до 16 жовтня 2020 року надіслати на електронну адресу управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації (e-mail: ums@if.gov.ua) інформацію (в форматі excel і pdf) за встановленою формою  та інформувати щодо участі компанії у такому заході.

Одночасно повідомляємо, що наразі відбувається оновлення Ради експортерів та інвесторів при МЗС України – консультативно-дорадчого органу, до складу якого входить понад 200 представників національних, галузевих і міжнародних бізнес-асоціацій та підприємств. Для реєстрації в зазначеній Раді підприємству необхідно заповнити заявку за посиланням: https://cutt.ly/lgtRc4U, що дозволить МЗС ефективно опрацювати та тримати на контролі запит компанії-експортера, а також мати доступ до презентації продукції, яку можна надсилати потенційному партнерові закордоном.

12.10.2020 16:06