Інформаційний онлайн-захід «Баварія – країна виставок»

Німецько-Українська промислово-торговельна палата, за дорученням Міністерства економіки, земельного розвитку та енергетики Вільної землі Баварія, проводить інформаційний Баварсько-Український онлайн-захід «Баварія – країна виставок», який відбудеться у четвер, 15.10.2020 року, о 10:00 паралельно у м. Києві та в Мюнхені у режимі онлайн за допомогою сервісу для проведення онлайн-конференцій Zoom.

Мета заходу – ознайомити представників та керівників українських підприємств з можливостями участі у Мюнхенських виставках. Таке ознайомлення дасть змогу зробити ще один крок до співпраці з європейською спільнотою, ознайомить з можливостях презентації своїх продуктів та послуг на платформі виставкового комплексу «Messe München», а відвідання виставок – це шанс для знайомства з найновішими досягненнями світових промислових лідерів.

Участь для українських підприємств безкоштовна, реєстрація за надісланими заявками. Після надсилання нам Вашої заявки і реєстрації Вас як учасника, Ви отримаєте інтернет-лінк для участі у заході та – якщо Вас зацікавить такий формат – ми і надалі запрошуватимемо Вас на наші онлайн-заходи, які заплановані нами ще до кінця 2020 року.

Відповідальний за організаційні питання від Палати – Ткачук Олександр Дмитрович, тел. +38 (044) 481 33 91.

Програма заходу

Заявка на участь

12.10.2020 15:58