Про прийом творчих робіт на здобуття обласної премії імені Параски Хоми в галузі аматорського народного мистецтва

Відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації та обласної ради від 10.08.2018 року № 459/596-р «Про обласну премію імені Параски Хоми в галузі аматорського народного мистецтва»  управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації оголошує про прийом  робіт на здобуття обласної премії імені Параски Хоми в галузі аматорського народного мистецтва, яка є найвищою в області творчою відзнакою в галузі народного мистецтва.

Вимоги до творчих робіт:

1. На здобуття Премії подаються  творчі  роботи, які  експонувалися  на виставках протягом  останніх двох років, але не пізніше як за три місяці до їх висунення  на здобуття Премії.

2. Пропозиції  щодо претендентів на здобуття Премії подаються  навчально-методичним центром культури і туризму Прикарпаття, обласним осередком  Національної спілки майстрів народного мистецтва України, структурними підрозділами у сфері культури райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення та рад об’єднаних територіальних громад, культурно-мистецькими громадськими  об’єднаннями.

 На здобуття премії подаються такі документи:

клопотання про присудження Премії;

завірений протокол засідання  закладу або установи культури,  на якому було прийнято рішення про висунення  твору (циклу творів) на здобуття Премії;

репродукції твору (циклу творів) у вигляді фотографій, компакт-дисків;

рецензії на творчість майстра та його твір (цикл творів), висунутий на здобуття Премії, із зазначенням часу створення та виставлення на показ твору;

ксерокопії відгуків у засобах  масової інформації;

копії паспорта та ідентифікаційного номера претендента на присудження Премії (за відсутності коду – копія паспорта);

згода претендента на присудження Премії на обробку його персональних даних.

Присудження Премії проводиться  раз у два роки в таких номінаціях:

аматорське образотворче мистецтво;

аматорське декоративно-ужиткове мистецтво.

У номінації може бути премійована лише одна творча робота.

Премія  присуджується авторові  чи  майстру один раз за життя.

Комісія проводить розгляд, обговорення та оцінку робіт, поданих на здобуття обласної премії імені Параски Хоми в галузі аматорського народного мистецтва та приймає рішення щодо кандидатур на її присудження.

У зв’язку із встановленням карантину та запровадженням посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 прийом документів продовжено до 09 жовтня 2020 року.

Адреса: 76004, м.Івано-Франківськ, вул.Грушевського, 21, управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, каб.541, тел. – (034-2) - 55-19-41.

 

 

 

23.09.2020 16:43