Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

Інформуємо про проведення щорічного 14-го Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття».

Шановні краяни! Оголошується набір на участь у конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття», метою якого є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам`яті .

У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, молоді вчителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні, так і групові проекти.
         Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.
      - Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу  vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net  до 1 грудня 2020 року. Протягом грудня 2020 року – січня 2021 року жюрі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначить переможців.
      - Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2021 року.
    Переможці нагороджуються почесними грамотами, дипломами та грошовими преміями, отримують подарунки. Комісія заохочує оригінальні, творчі роботи, а не матеріал, який просто набирається з інтернету.
     - До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проекти – аматорські документальні  та ігрові фільми й відеоролики у форматі «avi».
      - Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин.
      - На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів.
      - Авторський текст виконується українською мовою.
       До роботи слід долучити окремим файлом у форматі doc. 
     - Подані на конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.
    - При використанні у мультимедійних проектах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проекту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.
      Питання і уточнення щодо умов Конкурсу надсилати за адресою: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net.

07.09.2020 11:28