13 серпня в Івано-Франківську – відкритий діалог «Вектори децентралізації: про завдання та подальші кроки»

Завтра, 13 серпня, о 10:00 в облдержадміністрації (каб. 321) розпочнеться відкрита дискусія «Вектори децентралізації: про завдання та подальші кроки» у онлайн-форматі.

Онлайн-трансляція заходу – на сторінці Івано-Франківської ОДА в мережі Facebook.

Організатор заходу – Міністерство розвитку громад та територій за партнерської підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

У заході візьмуть участь заступник міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода, експерти Офісу підтримки реформ при Мінрегіоні Ольга Лебединська та Віктор Венцель, заступник виконавчого директора АМУ Ярослав Рабошук.

Участь у дискусії також візьмуть народні депутати України (які представляють Івано-Франківщину), представники обласної ради, обласної та районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, міст обласного значення, асоціацій органів місцевого самоврядування, експерти.

Під час заходу будуть обговорюватися зокрема законопроекти про місцеве самоврядування та про місцеві державні адміністрації, а також проекти змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансового забезпечення повноважень органів місцевого самоврядування та змін до Податкового законодавства, які розширять можливості нарощування надходжень до місцевих бюджетів. З текстами цих законопроектів можна ознайомитися ТУТ

О 12:30 відбудеться брифінг для регіональних ЗМІ.

13.08.2020 10:00