Навчальний тренінг «Застосування інвестиційних інструментів в громадах»

У рамках Меморандуму про співпрацю з Проектом «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, 10-11 серпня 2020 року в приміщенні готелю «Станіславів» (м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 7) о 10:00 відбудеться навчальний тренінг «Застосування інвестиційних інструментів в громадах». Захід буде проведений з дотриманням існуючих вимог щодо попередження поширення захворювання  на COVID-19.

Програмою  навчання передбачено розгляд питань із залучення інвестицій, застосування інвестиційних інструментів в громадах у відповідності до принципів місцевого економічного розвитку, методів, інструментів і фінансових можливостей для їх реалізації. Учасники навчання – представники об’єднаних територіальних громад області – отримають навички креативного та стратегічного мислення, оперативного приймання рішень у нестандартних ситуаціях, застосування інноваційних підходів в роботі, гнучкості у розв’язанні управлінських завдань, відкритості до змін.

Проведення зазначеного заходу сприятиме успішному використанню інвестиційних інструментів для залучення інвестицій в економіку області.

07.08.2020 11:05