Віталій Федорів: Кошти на подолання наслідків стихії мають бути використані за призначенням, роботи проведені якісно і з відповідною гарантією

news-image
У всіх населених пунктах області, які постраждали від великої води проблематика схожа - нераціональне господарювання приватними суб’єктами, з одного боку, та неякісне використання виділених коштів для будівництва об’єктів водозахисної інфраструктури з іншого.

На цьому сьогодні закцентував увагу голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів під час ознайомлення з ходом відновлювальних робіт на водозахисних дамбах на річці Прут в селищі Заболотів Снятинського та річці Рибниця у селі Смодна Косівського районів.

«На жаль, з 2008 року в області не було розробленої відповідної протипаводкової програми. Вкотре наголошую на необхідності оперативної її розробки та ефективному використанні коштів при будівництві водозахисних споруд на території області», - зауважив очільник Прикарпаття.

Заступник начальника Дністровського басейнового управління водних ресурсів Олег Козар доповів, що на виконання робіт з ліквідації наслідків стихії управлінню виділено з Державного резервного фонду кошти в обсязі 50 млн грн. На відновлення водозахисної дамби на річці Прут довжиною 180 метрів погонних передбачено 9,5 млн гривень. У селі Смодна загальна кошторисна вартість робіт становитиме близько 10 млн гривень. Тут буде відновлено берегоукріплення довжиною 186 метрів.

 «Кошти мають бути використані за призначенням, роботи проведені якісно і з відповідною гарантією», - наголосив Віталій Федорів.

06.08.2020 17:32