Виставка “Очікування Vs Реальність”

Виставка “Очікування Vs Реальність” У зв’язку з відзначенням Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми Міністерство соціальної політики України спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні, Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні – Агенством ООН з питань міграції та Громадською спілкою «А21 Україна» організовує виставку «Очікування Vs Реальність», яку буде представлено у 18 містах України, зокрема в місті Івано-Франківську.

Виставка складатиметься з 10 яскравих двосторонніх конструкцій з зображеннями та текстами на них розміром 1м (ширина) х 2м (висота).

Офіційне відкриття виставки “Очікування Vs Реальність” відбудеться 30 липня 2020 року, у Всесвітній день протидії торгівлі людьми, в місті Києві. В місті Івано-Франківську виставка перебуватиме з 20.08.2020 по 26.08.2020 року (слідкуйте за анонсом).

Метою виставки є підвищення рівня обізнаності громадян щодо потенційної небезпеки нелегального працевлаштування та актуальності таких понять, як торгівля людьми та експлуатація.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до інформаційної кампанії у нашому місті та зробити свій вклад в подолання проблеми торгівлі людьми в Україні!

Більш детальну інформацію можна отримати, звернувшись до  департаменту соціальної політики облдержадміністрації (м. Івано-Франківськ, вул. Л. Курсаба, 2, за телефоном: (0342) 53-51-15, або 53-51-14.

 

Довідково:

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, що здійснюється з метою отримання прибутку з експлуатації чоловіків, жінок і дітей. Це також кримінальний злочин, який карається згідно з Кримінальним кодексом України позбавленням волі на строк від 3-х до 15-ти років.

Дохідність цієї індустрії в світі середньорічно перевищує 150 млрд дол США (за даними Міжнародної організації праці).

Починаючи з 2000 року за допомогою до неурядових організацій звернулось понад 16 тис українців, які постраждали від торгівлі людьми. Тенденція останніх років свідчить про те, що переважно в ситуації експлуатації серед українців потрапляють чоловіки.

Більше інформації з питань протидії торгівлі людьми можна отримати зайшовши на онлайн сторінку «#працюй безпечно» у мережі Фейсбук та Інстаграм, а саме: https://instagram.com/work_safe_ua?igshid=11h7dk9v6gw2u та

https://www.facebook.com/work.safe.ua/.

 


 

 

 

 

 

 

29.07.2020 14:36