Віталій Федорів привітав поліцейських Прикарпаття із професійним святом

news-image
Сьогодні в головному управлінні Національної поліції в області відбулися урочистості з нагоди Дня Національної поліції України. Привітав прикарпатських поліцейських із професійним святом голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

«Ваша професія є однією із найвідповідальніших, найризикованіших та найважливіших, адже Ви цілодобово стоїте на варті служіння суспільству, забезпечуєте права і свободи людини, протидієте злочинності, зберігаєте безпеку, порядок, надаєте допомогу тим, хто її потребує. Немало Ваших колег віддали на вівтар свободи власне життя. Пам’ять про них назавжди буде у серцях прикарпатців», - підкреслив Віталій Федорів.

Керівник області наголосив, що поліцейські, ризикуючи власним життя, неодноразово виконували завдання із забезпечення правопорядку у зоні проведення бойових дій, пліч-о-пліч із військовослужбовцями стояли на варті територіальної цілісності нашої Батьківщини. Поліцейські, рятувальники та нацгвардійці ліквідовували й наслідки цьогорічної повені, яка стала випробуванням для нашого краю.

Під час урочистостей працівників поліції нагородили відомчими відзнаками, грамотами та подяками обласної державної адміністрації за сумлінне ставлення до посадових обов’язків, проявлену особисту мужність та героїзм.

03.07.2020 16:28