Віталій Федорів: Завдяки допомозі соціально відповідального бізнесу ми оснащуємо лікарні дороговартісним обладнанням

news-image
На цьому сьогодні під час передачі закладам охорони здоров’я медичного обладнання наголосив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

Зазначимо, що задля допомоги у боротьбі з коронавірусною інфекцією акціонерне товариство «Укргазвидобування» придбало для прикарпатських медзакладів, які лікують хворих на коронавірус, три цифрові пересувні рентген-апарати та 40 моніторів пацієнтів на суму близько 17 мільйонів гривень.

Висловлюючи подяку керівництву компанії, Віталій Федорів наголосив, що благодійна допомога, яку під час пандемії, спричиненої новим коронавірусом SARS-CoV-2, надає соціально відповідальний бізнес, є надзвичайно важливою у боротьбі з хворобою.

«Сьогодні увага Президента України, Уряду, великого бізнесу, волонтерських організацій прикута до медичної галузі, - зазначив керівник області. – Завдяки допомозі, яка спрямовується із державних організацій, приватних підприємств, ми маємо можливість оснастити лікарні сучасним обладнання, без якого надання належної медичної допомоги є неможливим».

18.06.2020 15:25