Оголошено конкурс з проектів соціально-психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та членів їх сімей

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення проектів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка» (зі змінами) та з метою реалізації державної політики з питань спрямованих на здійснення соціально психологічної реабілітації учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об'єднаних сил в районах їх проведення  та членів їх сімей, департамент соціальної політики облдержадміністрації оголошує конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства для реалізації яких надається фінансова підтримка на суму 750 000 грн у 2020 році за рахунок коштів обласного бюджету.

Для участі в конкурсі інститути громадянського суспільства подають робочому органу конкурсні пропозиції у друкованій та електронній формі за адресою вул. Курбаса, 2, м. Івано-Франківськ та у строк, визначені в оголошенні про проведення конкурсу.

Конкурсні пропозиції можуть подаватися інститутами громадянського суспільства, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу та які зареєстровані на території Івано-Франківської області.

Додатки

12.06.2020 13:30