Перша віртуальна виставка білоруських виробників Made in Belarus

За інформацією Білоруської торгово-промислової палати, перша віртуальна виставка білоруських виробників Made in Belarus #AgroFood розпочнеться 16 червня 2020 року і представить продукцію провідних білоруських підприємств у галузі сільського господарства і продуктів харчування.

Інтерактивна експозиція  виставки складається з віртуальних стендів. У павільйоні Agro будуть представлені сільськогосподарська техніка та обладнання, технології та розробки в сфері сільського господарства, добрива та засоби захисту рослин; у павільйоні Food - продукти харчування і напої.

Крім того, у рамках виставки за участю представників державних органів і підприємств із різних країн відбудеться Міжнародний аграрний онлайн-форум, учасники якого проаналізують поточну ситуацію в сільськогосподарській і зовнішньоторговельній сферах.

Перша віртуальна виставка Made in Belarus #Agro Food проводиться за підтримки галузевих міністерств і відомств, а також дипломатичних представництв Республіки Білорусь.

Відвідування виставки – безкоштовне (з обов'язковою відміткою про реєстрацію). Реєстрація відкрита з 1 червня за адресою:

https://www.belinterexpo.by/exhibition/virtual/

Із детальною інформацією про віртуальну виставку Made in Belarus можна ознайомитись на сайті організатора: www.belinterexpo.by. Контактна особа: Катерина Супрун, начальник відділу виставок в Республіці Білорусь та країнах СНД, тел. +375 17 334 82 02, тел. моб. +375 44 509 12 08, e-mail: katerina@belinterexpo.by.

12.06.2020 12:50