Віталій Федорів: Будівництво сучасних амбулаторій – це можливість для жителів області отримувати якісні медичні послуги

news-image
Таку думку сьогодні під час відкриття амбулаторії монопрактики сімейної медицини у селі Верхній Ясенів на Верховинщині висловив голова облдержадміністрації Віталій Федорів.

Керівник області зазначив, що це вже п’ята амбулаторія, споруджена у рамках реалізації реформи первинної ланки медицини. Загалом на Прикарпатті буде збудовано 38 таких медичних установ.

За словами Віталія Федоріва, реформа первинки надала можливість будівництва сучасних амбулаторій, в яких жителі громад зможуть отримувати якісні медичні послуги. Згідно з вимогами до будівництва, вони оснащені новітнім обладнанням, забезпечені транспортом. Оплата праці медичного персоналу здійснюється безпосередньо Національною службою здоров’я України.

«Відсьогодні жителі Верхнього Ясенова матимуть можливість у комфортних умовах отримувати якісні медичні послуги, - підкреслив Віталій Федорів. – Переконаний, що до кінця поточного року й інші громади області отримають такі ж сучасні медичні заклади для допомоги людям».

Управлінець наголосив, що питання будівництва амбулаторій він триматиме на особливому контролі, оскільки фінансовий ресурс для їх спорудження наданий із Державного бюджету. У разі невикористання коштів, їх доведеться повернути у казну держави.

Як зазначила в.о. головного лікаря КНП «Верховинський ЦПМСД» Уляна Петрус-Зітинюк,  дана амбулаторія буде обслуговувати 1846 жителів сіл Печище, Рівня і Верхній Ясенів.

Детальніше про хід спорудження об’єктів в Івано-Франківській області за проектом «Велике будівництво» за посиланням https://t.me/budivnyctvo

22.05.2020 19:37