Шановні краяни!

news-image
Сьогодні ми урочисто відзначаємо День Героїв України. Це свято має величезне значення не лише для галичан, але й для усіх українців.

Роль і значення цього свята важко переоцінити. У День Героїв ми не лише покладаємо квіти на могили борців за волю України, відвідуємо місця, дорогі пам’яті та серцю кожного українця. У цей день ми звертаємося у своїх думках, помислах, мріях до тих, хто поклав на вівтар нашої незалежності найдорожче - власне життя, ми вшановуємо всіх тих, хто  в різні часи боровся за примноження слави рідної землі та наближення її незалежності, тих, хто і сьогодні захищає кордони нашої держави від ворожих зайд.

Це свято перемоги українського народу. В цей день ми вшановуємо тих, хто в години радості й перед лицем небезпеки гордо казав: «Я – українець!».

Ми, як спадкоємці справи княжих дружинників, запорізьких козаків, Українських січових стрільців, воїнів армії УНР, Української Галицької Армії, Української Повстанської Армії, в цей пам’ятний день схиляємо голови в молитві за тих, хто словом і ділом утверджував Українську Державу, хто загинув на Майдані, поліг в неоголошеній війні з Росією. Ми згадуємо тих, чиє життя стало дороговказом для сучасних українців. Вони боролись за Україну. Ми не маємо права зрадити їхніх сподівань. Ми не маємо права на забуття!

Ми дякуємо тим, хто став Героєм у ці дні – військовим, пожежникам, волонтерам, медикам. Кожен з них захищає Україну на своєму фронті, у кожного з них своя зброя, проте усіх об’єднує єдина мета – Перемога.

Слава Україні!

Героям Слава!

Голова обласної державної адміністрації                                  Віталій Федорів

23.05.2020 09:10