Шановні краяни!

news-image
Сьогодні ми урочисто відзначаємо День Героїв України. Це свято має величезне значення не лише для галичан, але й для усіх українців.

Роль і значення цього свята важко переоцінити. У День Героїв ми не лише покладаємо квіти на могили борців за волю України, відвідуємо місця, дорогі пам’яті та серцю кожного українця. У цей день ми звертаємося у своїх думках, помислах, мріях до тих, хто поклав на вівтар нашої незалежності найдорожче - власне життя, ми вшановуємо всіх тих, хто  в різні часи боровся за примноження слави рідної землі та наближення її незалежності, тих, хто і сьогодні захищає кордони нашої держави від ворожих зайд.

Це свято перемоги українського народу. В цей день ми вшановуємо тих, хто в години радості й перед лицем небезпеки гордо казав: «Я – українець!».

Ми, як спадкоємці справи княжих дружинників, запорізьких козаків, Українських січових стрільців, воїнів армії УНР, Української Галицької Армії, Української Повстанської Армії, в цей пам’ятний день схиляємо голови в молитві за тих, хто словом і ділом утверджував Українську Державу, хто загинув на Майдані, поліг в неоголошеній війні з Росією. Ми згадуємо тих, чиє життя стало дороговказом для сучасних українців. Вони боролись за Україну. Ми не маємо права зрадити їхніх сподівань. Ми не маємо права на забуття!

Ми дякуємо тим, хто став Героєм у ці дні – військовим, пожежникам, волонтерам, медикам. Кожен з них захищає Україну на своєму фронті, у кожного з них своя зброя, проте усіх об’єднує єдина мета – Перемога.

Слава Україні!

Героям Слава!

Голова обласної державної адміністрації                                  Віталій Федорів

23.05.2020 09:10Варто зазначити, що центр, був утворений з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу. В ІРЦ працюватимуть практичний психолог, вчитель дефектолог-логопед та вчитель психолог, вчитель реабілітолог, котрі допомагатимуть дітям із особливими освітніми потребами вчитися та соціалізуватися. Тут опікуватимуться дітьми з інвалідністю віком від 2 до 18 років, надаватимуть консультації та підтримку батькам і педагогам.

В інклюзивно-ресурсному центрі обладнані декілька кабінетів, які оснащено відповідними засобами, предметно-ігровим, розвитковим та корекційним середовищем.

Голова райдержадмінстрацї Сергій Гаєвський зазначив, що головне завдання – аби діти відчували себе щасливими. Вихованці закладу повертаються до якісного життя, соціалізуються, навчаються тому, що раніше їм було недоступне.