Шановні мешканці Івано-Франківщини!

news-image
Щорічно в третю суботу травня в Україні відзначають День Європи як день спільних цінностей та спільної історії всіх націй континенту, адже український народ є невід’ємного частиною європейської цивілізації.

Це свято – чергове свідчення нашого спільного прагнення до європейських цінностей, до європейських стандартів добробуту, демократії, поваги до прав людини, ефективної соціальної політики.

Сьогодні європейський вимір є потужним стимулом для модернізації національної економіки, створення додаткових можливостей для виходу українських підприємств на зовнішній ринок та залучення інвестицій. Реформування практично кожної суспільної та державної сфери, приведення нашого законодавства у відповідність з європейським, співпраця у рамках зони вільної торгівлі та Угоди про асоціацію – усе це складові процесу невпинної євроінтеграції країни.

Шлях реформ непростий, але вже сьогодні у нас в області є громади, підприємства та звичні українці, які досягли успіху завдяки проєвропейським змінам в Україні.

Тому цього дня давайте побажаємо собі терпіння та рішучості у справі становлення України в якості дійсно європейської держави!

 

Голова обласної державної адміністрації                                     Віталій Федорів

16.05.2020 09:00