Як виживати готельно-ресторанному бізнесу в умовах кризи? Бізнес-модуль онлайн для підприємців

news-image
Бізнес-модуль «Маркетинг та залучення клієнтів у готельно-ресторанному бізнесі» відбудеться 6-8 травня (9:30-17:00) в онлайн-форматі. Власники бізнесу у галузі HoReCa в рамках курсу пропрацюють механізми та інструменти, що допоможуть зберегти бізнес в час кризи і відновити роботу готелів та ресторанів після економічного шторму.

Захід організовує Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, заснований на базі Клубу Ділових Людей Україна, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business.

Як виживати підприємцям готельно-ресторанної сфери в сучасних умовах? Сьогодні це головне питання для усіх, хто хоче зберегти свій бізнес. Власники ще донедавна багатолюдних кафе, ресторанів та готелів зараз переживають справжнє потрясіння і міркують, до яких  кроків вдаватись та які методи роботи впроваджувати для залучення клієнтів. Ймовірніше за все, шляхи виходу з кризи знайдуть не усі, а тому ця галузь відчує серйозні зміни навіть після кризи. Час грає не на користь бізнесу і вимагає надзвичайно швидкої переорієнтації та застосування абсолютно інших підходів та механізмів. Це і використання нових технік продажу, зокрема онлайн, впровадження маркетингових інструментів, створення плану роботи у нових реаліях та багато іншого.

Саме для власників бізнесу у галузі HoReCa організовано бізнес-модуль «Маркетинг та залучення клієнтів у готельно-ресторанному бізнесі». Три дні аналізу актуальних трендів, розбору кейсів та практичних завдань дасть змогу утримати лояльність клієнтів та розробити стратегічний план відновлення свого бізнесу після завершення карантину.

Проведе навчання експертка з маркетингу, бізнес-консультантка із багаторічною практикою у сфері побудови маркетинг-планів, реалізації маркетингових проектів, виведення брендів на ринок, побудови відділів продажу Олена Анатійчук.

Програма курсу включає аналіз актуальних трендів галузі та ринку готельно-ресторанного бізнесу, розгляд кейсів, індивідуальні завдання, роботу в групах онлайн та продуктивний обмін досвідом та багато іншого. Деталі на сайті Клубу Ділових Людей Україна  bit.ly/2K3tafb

Приєднуйтеся до участі, щоб зарядитися новими ідеями та отримати сучасні інструменти для ефективного ведення бізнесу. Реєстрація за посиланням form.jotform.com/200292638130346

Контактна особа: Юлія Ліхва, +380981616839, yulia.likhva@bc-club.org.ua

Більше інформації про бізнес-модуль «Маркетинг та залучення клієнтів у готельно-ресторанному бізнесі» тут.

 

22.04.2020 10:28