До уваги журналістів! Щодо прийому матеріалів на здобуття обласної премії в галузі журналістики імені Богдана Бойка

У зв’язку із складною ситуацією, яка склалася цього року в Україні та області щодо поширення коронавірусуCOVID – 19,термін подання робіт для здобуття обласної премії в галузі журналістики імені Богдана Бойка продовжено до 30 квітня 2020 року.

Зауважимо, що премією відзначаються оригінальні творчі набутки журналістів, оприлюднені впродовж останнього року у засобах масової інформації й утверджують гуманістичні ідеали та духовність українського народу, показують історичні витоки народу з національною самобутністю і свідомістю, служать ідеалам демократії та спрямовані на розвиток державотворення в Україні.

Премія встановлюється у таких номінаціях:

за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації та інтернет-виданнях у сумі 11 тис. грн;

за кращий твір у сфері радіомовлення – 11 тис. грн;

за кращий твір на телебаченні – 22 тис. гривень.

Особам, удостоєним премії, вручається диплом «Лауреат премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики» та грошова винагорода.

На здобуття премії подаються:

- клопотання або заява учасника конкурсу про присудження премії з короткою характеристикою публікації (роботи);

- примірник публікації (роботи) на матеріальному та електронному носієві з підтвердженням його оприлюднення;

- копія паспорта громадянина України, а у разі висунення на здобуття премії колективу – копії паспорта громадянина України кожного члена колективу, копію реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Положення (зі змінами) про обласну премію імені Богдана Бойка в галузі журналістики розміщено за посиланнями на офіційному веб-сайті облдержадміністрації http://www.if.gov.ua/files/image1408628745.pdf , http://www.if.gov.ua/files/uploads/99%20116%20p_2018.pdf

Для консультацій з приводу подання матеріалів на конкурс звертатись за номером 0965554343.

 

 

 

03.04.2020 16:07