До уваги представників вітчизняних підприємств та організацій!

З 22 по 24 квітня 2020 року у КВЦ «Парковий» (м. Київ, вул. Паркова дорога 16а) проходитиме другий міжнародний Експо-Конгрес «Бізнес для Розумних Міст». Це глобальний захід, який має на меті зібрати лідерів регіону для вирішення проблемних питань у містах та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів та надання послуг.

Протягом вказаного заходу заплановано проведення трьох конгресів, шести тематичних конференцій, презентації виставкової експозиції проектів розвитку міст, а також низки локальних подій/семінарів/майстер-класів, організованих з метою обговорення нових світових трендів у сфері трансформації міст. У Експо-Конгресі «Бізнес для Розумних Міст» візьмуть участь представники Уряду України, відомі в усьому світі спікери та регіональні лідери, представники бізнес-спільноти, які будуть розповідати про реальні проекти та механізми їх практичної реалізації.

Більш детальну інформацію про захід та умови участі можна отримати у організаторів заходу на сайті: www.businessforsmartcities.com.

10.03.2020 11:46