До відома ОСББ

Фонд енергоефективності – державна установа, яка надає інструменти для термореновації багатоквартирних будинків з ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку).

Підтримка Фонду полягає у наданні грантів та запровадженні комплексних технічних рішень з енергоефективності будівель з врахуванням кращих європейських практик.

В результаті їх реалізації співвласники таких будівель зможуть не лише та заощаджувати кошти на комунальних послугах, а й підвищити рівень комфорту і якості свого життя.

Діяльність Фонду фінансується за рахунок коштів Держбюджету України, фінансової підтримки ЄС та уряду Німеччини.

Якщо твій будинок з ОСББ - ти маєш право скористатися перевагами програми Фонду енергоефективності.

У чому вигода від співпраці з Фондом енергоефективності?

Часткова компенсація витрат

ОСББ зможе отримати часткове відшкодування витрат на енергоефективні заходи в будинку за Програмою Фонду енергоефективності.

Переваги Програми Фонду

Системний підхід до термореновації. Компенсація витрат буде здійснюватися як на матеріали і обладнання, так і на роботи. Передбачена обов’язковість енергоаудиту, який повинен показати, які заходи доцільно виконати в кожному конкретному будинку. 

Експертна консультація та технічна підтримка

Створена мережа регіональних консультантів (IFC та ПРООН) постійно допомагатиме ОСББ в організації та супроводженні проектів термореновації, а також – будинкам, де ще не створено таке об’єднання.

Хто може брати участь у програмі Фонду Енергоефективності?

Право на отримання часткової компенсації витрат проекту (тобто, грантів) в рамках Програми мають ОСББ.

Для участі мають бути проведені загальні збори та прийнято рішення щодо реалізації проекту відповідно до правил Програми.

06.02.2020 10:45