Щодо участі у Торговій місії до Держави Ізраїль

Європейський банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) в рамках ініціативи ЄС EU4Business запрошує українські малі та середні підприємства сектору легкої промисловості зареєструватися на конкурсний відбір для участі у торговій місії до Держави Ізраїль, яка відбудеться 15-17 березня 2020 року у м. Тель-Авів, за інформаційної підтримки Державної установи «Офіс з просування експорту України» та Асоціації «Укрлегпром».

Мета торгової місії: створення торгових можливостей для виходу та розширення присутності українських виробників на ринку Держави  Ізраїль через встановлення ділових контактів з потенційними партнерами шляхом проведення індивідуальних зустрічей в форматі B2B.

Пріоритет у реєстрації надаватиметься компаніям,які готові виробляти продукцію під ізраїльською торговою маркою, та з досвідом пошиття спідньої білизни, домашнього одягу (піжами, комбінації, майки), купальних костюмів, шортів, футболок, спортивного одягу, текстильного взуття.

До бізнес-делегації шляхом конкурсного відбору буде, обрано 8 компаній, які отримають:

- два дні бізнес-зустрічей з потенційними партнерами в Ізраїлі, заплановані двома консалтинговими компаніями – Atid EDI та Israeli-Ukrainian Alliance;

- приміщення, робоче місце, вішаки для демонстрації продукції та інше для проведення бізнес-зустрічей протягом двох днів місії;

- участь у семінарі з вивчення трендів та аналізу торгових можливостей на таргетованому ринку;

- візити до місцевих ритейл мереж та на підприємства з виробництва одягу для обміну досвідом.

Вищезазначені послуги фінансуються ЄС у рамках ініціативи EU4Business та реалізуються ЄБРР. Делегати від компаній самостійно покривають витрати на квитки, проживання, індивідуальні витрати.

Зареєструватись та дізнатися більше про участь у торговій місії до Держави Ізраїль можна за посиланням: https://preview.mailerlite.com/x2c8w2.

Реєстрація триває до 16 січня 2020 року включно.

Контактна особа: Ірина Онікієнко (ionikienko@fsr.org.ua), організатор та керівник торгової місії до Держави Ізраїль.

14.01.2020 12:25