Івано-Франківський обласний навчально-курсовий комбінат житлово-комунального господарства проводить набір слухачів на постійно діючі курси з:

Івано-Франківський обласний навчально-курсовий комбінат житлово-комунального господарства проводить набір слухачів на постійно діючі курси

- Навчання з питань охорони праці для посадових осіб;

- Спеціального навчання з питань охорони праці для робітників;

- Навчання посадових осіб та спеціалістів за Правилами (понад 40 видів НПАОП);

- Навчання з електробезпеки;

- Навчання спеціалістів на допуск до безпечного виконання робіт та експлуатації об’єктів підвищеної небезпеки.

Крім цього, навчально-курсовий комбінат житлово-комунального господарства проводить набір слухачів на навчання з присвоєнням кваліфікації за робітничими професіями:

 

Апаратник хімводоочищення, Електрогазозварник, Газорізальник, Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, Ліфтер, Машиніст компресорних, насосних установок, Оператор заправних станцій, Оператор АГЗС, Оператор котельні, Чистильник вентканалів (лежаків, топок),  Водій навантажувача, Муляр, Штукатур, Оператор по обслуговуванню посудин під тиском, Слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування, Слюсар з ремонту КВПіА, Слюсар-ремонтник, Столяр, Стропальник, Рамник, Верстатник деревообробних верстатів, Машиніст автовишки та автогідропідіймача, Лісоруб.

 

Після закінчення навчання слухачам видається документ встановленого зразка з присвоєнням відповідної кваліфікації та допуску до робіт з підвищеною небезпекою.

Термін навчання з питань охорони праці – 5 днів, за професіями від 1 до 4 місяців, залежно від спеціальності.

Початок навчань по мірі формування груп.

 

Комбінат пропонує прийнятні ціни та гнучкий навчальний графік. Передбачено також виїзди викладачів на виробництво та індивідуальний підхід до кожного замовника.

 

Для учасників АТО – навчання за професіями безкоштовне.

 

Контактна інформація: 76014, м.Івано-Франківськ, вул.Бандери,77,                тел. (0342) 78-93-61, 78-93-38, тел/факс (0342) 78-92-46, моб.тел. (067) 75-26-399,      е-mail: nkkgkk@ukr.net, сайт: http://www.nkkgkk.if.ua

13.01.2020 13:29