Нормативно-правові документи

Проекти / Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта «Про затвердження Порядку встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Івано-Франківської області»

Відповідно до вимог Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проєкт рішення «Про затвердження Порядку встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Івано-Франківської області», розроблений управлінням екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Проєкт має на меті врегулювати питання встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Івано-Франківської області шляхом прийняття єдиного порядку.

Підставою для розробки проєкту є закони України «Про місцеве самоврядування», «Про засади регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про природно-заповідний фонд України», «Про охорону навколишнього природного середовища».

Проєкт рішення розміщено на офіційному сайті Івано-Франківської обласної ради https://orada.if.ua в розділі «Регуляторна політика» .

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення Івано-Франківською обласною державною адміністрацією за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова, 23А, управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації, кабінет 9, тел. 0342-52-61-50, е-mail:  main@eco.if.gov.ua

Аналіз його регуляторного впливу розміщені на офіційному сайті Івано-Франківської обласної державної адміністрації http://www.if.gov.ua в розділі «Регуляторна політика»

ДОДАТКИ

Проєкт рішення обласної ради «Про затвердження «Порядку встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Івано-Франківської області»

Аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення обласної ради «Про затвердження Порядку встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Івано-Франківської області»

Порядок встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Івано-Франківської області

03.01.2020 11:54