Діловий візит українських підприємців до Республіки Азербайджан

З 15 по 18 грудня 2019 року Торгово-промислова палата України за підтримки Посольства України в Республіці Азербайджан та Фонду заохочення експорту та інвестицій в Азербайджані (AZPROMO) організовує діловий візит українських підприємців до м. Баку (Азербайджан) для участі в українсько-азербайджанському бізнес-форумі в рамках офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Азербайджанської Республіки.

Українську бізнес-делегацію очолить президент Торгово-промислової палати України.

Очікується, що Президент України та Президент Республіки Азербайджан особисто візьмуть участь у бізнес-форумі 17 грудня.

Програма заходу включатиме пленарну частину, у якій будуть висвітлені перспективи та пріоритетні напрямки українсько-азербайджанського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Азербайджані, після чого відбудуться також В2В переговори між представниками ділових кіл України та АР. Проект програми заходу додається. ТПП готова організувати зустрічі з відповідними азербайджанськими партнерами згідно Ваших побажань та ділових інтересів.

Азербайджанська сторона зацікавлена у співпраці у таких пріоритетних галузях, як: продукція агропромислового комплексу, харчова промисловість, металургія, енергетичне машинобудування, транспортне машинобудування, хімічна промисловість, фармацевтика, туризм, реклама, IT-технології та інше.

У разі зацікавленості, просимо найближчим часом зареєструватися  на сайті ТПП України (https://www.ucci.org.ua). Реєстрація є обов'язковою.

ТПП України готова запропонувати послуги з придбання авіаквитків, розміщення у готелі, трансфери з/до аеропорту, а також трансфери згідно ділової програми, медичне страхування, організацію В2В переговорів.

У разі виникнення будь-яких питань, звертатись до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України: Ольга Сухенко (+38067 230-90-38, +38 044 461-98-07, oas-ier@ucci.org.ua), Ольга Бондаренко (+38 067 21 61 782, +38 044 461-98-08, boi-ier@ucci.org.ua).

 

Додаток: проект програми заходу

11.12.2019 13:57